Partneři

Bez vás by jsme byli jen maso v housce...

Nachmelená opice

Náš důležitý partner k dobrému jídlu. Bez dobrého moku se žádnému jídlu dobře nedaří

Člověk je z opice a po pivu je nachmelený…
Člověk je z opice a po pivu je nachmelený…

Jsme nezávislý řemeslný (CRAFT) pivovar založený roku 2015 rodinou Valentů z Krnova a rodinou Kuřeců zastoupenou sládkem Michalem Kuřecem z nedalekého Města Albrechtic. Rodina Valentů vlastnila objekt haly v bývalé textilce Karnola v Krnově a Michal Kuřec zase pivovarství studoval a pak sbíral zkušenosti v Pivovarech Lobkowicz jako technolog. V roce 2014 slovo dalo slovo a na podzim 2015 byly uvařeny první várky piva pod značkou Nachmelená Opice v Krnově.

Naším cílem je dělat lidem radost prostřednictvím piva a značky. Vaříme spodně kvašená piva, ale převážně se zaměřujeme na svrchně kvašená piva, rádi objevujeme nové a netradiční pivní styly. To vše se snažíme dělat s láskou a pokorou k řemeslu.

https://www.nachmelenaopice.cz/cs/

STEAKY KONKRET 

Teď něco o našem hovězím burgeru, je vyráběný ze 100% vyzrálého hovězího masa, bez jakýchkoliv přísad. Maso se získává z horní části přední hovězí čtvrtě (vysoký roštěnec, nízký roštěnec, krk a plec). Podíl tuku se pohybuje mezi 15 a 18 %. Po ugrilování nebo orestování je burger lahodně křehký a šťavnatý. Přijďte ochutnat a nebude litovat 

Rodinná firma, která produkuje hovězí vyzrálé steaky již 20 rokem. První poznatky o zrání hovězího masa získal výrobce na školení absolvované ve Spojených státech amerických v roce 1997. Zde získal velmi cenné informace a zkušenosti o tom, jakým způsobem dosáhnout dokonalé křehkosti a chutě hovězího masa technologií tzv. SUCHÉHO ZRÁNÍ. Zrání hovězího masa se provádí podle přísných kritérií za dohledu hlavního technologa – mistra procesu zrání hovězího masa Zbigniewa Stempienia 

https://obchod.steaky-konkret.cz/

Všichni jsme Křižákovi

Zakládáme si na poctivé práci a řemesle

Stavíme na znalosti svého řemesla, díky níž dovedeme pečivo dělat tradičně, pouze ze základních surovin a domácího kvásku.

https://www.pekarstvikrizak.cz/
https://zvoska.cz/

Zvoska

distributor potravin pro gastronomii a maloobchod

Již tři generace naše rodinná společnost prochází neustálým vývojem až k dnešní podobě. Zásobujeme více než 4000 provozoven na území Moravskoslezského, Olomouckého a Zlínského kraje. Nabízíme čerstvou zeleninu a ovoce, chlazené, zmrazené, čerstvé a suché potraviny i nepotravinářské zboží.

  • Díky více než 3 800 položkám, které máme skladem, se snažíme uspokojit veškeré potřeby jakéhokoliv gastronomického a maloobchodního provozu.
  • Spolupracujeme s regionálními dodavateli, ale i s předními českými a světovými výrobci potravin.
  • Distribuční vozidla jsou vícekomorová, vybavená nejmodernější chladicí a mrazicí technikou včetně eutektického mražení. Garantujeme Vám dodání objednaného zboží vždy zdarma v naprostém pořádku, správně a včas.
  • Jsme Výhradní distributor Algidy pro Moravskoslezský, Olomoucký a část Zlínského kraje.